ortopedická lamelová matrace SÁRA MAX EMBRACE

New product

lamelove-matrace

Jelínek

+ DÁREK ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ HUGO

Matrace SÁRA MAX EMBRACE je kvalitní ortopedická vysoká matrace. Charakteristickým prvkem matrace SÁRA MAX jsou tři podélné pružící nosníky z vysoce kvalitní PUR pěny a pružný lamelový rošt zabudovaný uvnitř matrace. Investujte do matrace s obnovitelnou životností!

DALŠÍ VARIANTY MATRACE SÁRA MAX viz. VÍCE INFORMACÍ - ROZNÁŠECÍ VRSTVY

15 460 Kč s DPH

2 - 3 týdny

Parametry

Roznášecí vrstvaembrace

Více informací

Ortopedická lamelová matrace SÁRA MAX roznášecí vrstva - EMBRACE / DOPRAVA ZDARMA

Zajímá Vás jiná roznášecí vrstva? Klikněte na ni níže.

Rozdíl mezi matrací SÁRA KLASIK a matrací SÁRA MAX je ve výšce. Sára Max je vyšší o cca 5 cm a díky tomu také pocitově příjemnější.

Matrace Sára MAX je velice kvalitní ortopedická matrace s možností výběru tuhosti matrace dle váhy a požadavku uživatele.

U těchto matrací rozlišujeme konstrukční tuhost a povrchovou tuhost. Konstrukční tuhost je dána podélnými nosníky uloženými pod lamelovým roštem. Povrchovou tuhost nám udává zvolená roznášecí vrstva položena na lamelovém roštu. Obojí je možné si vybrat.

Charakteristickým prvkem matrace SÁRA MAX jsou tři podélné pružící nosníky vyrobené z vysoce kvalitní PUR pěny, pružný lamelový rošt zabudovaný uvnitř matrace a roznášecí vrstva položena na lamelovém roštu. Ideální řešení pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci.

Matrace se nechají jednoduše rozdělat na jednotlivé části a tyto případně v budoucnu vyměnit - matrace mají obnovitelnou životnost!

Podle hmotnosti a požadavku uživatele je možné vybrat konstrukční tuhost matrace v těchto váhových kategoriích 
(dle barvy podélných nosníků, rozměru 12x12 cm):

  • do 60 kg – šedý
  • 60 – 80 kg – modrý
  • 80 – 110 kg – růžový
  • nad 110 kg – oranžový

Pružící podélné nosníky matrace je možno vyměnit za jiné, dle uvedených váhových kategorií a to do jednoho roku od zakoupení matrace zdarma. V oblasti ramen a kyčlí je možné podélník matrace změkčit či vyztužit výměnou podélného jádra matrace odlišné tuhosti.

Pro správnou funkci matrací je důležité, aby ležely na pevném a rovném podkladu, např. hustý laťový rošt, deska, podlaha. Matrace je vhodné umístit do postelí s bočnicemi, kde jsou zapuštěny cca 4 - 5 cm v rámu postele.

Záruční lhůta je 5 let, s vyjímkou PUR nosníků, na které je záruka 24 měsíců.

Matrace je balena do tašky v rovném stavu.

Záruční lhůta je 5 let, s vyjímkou PUR nosníků, na které je záruka 24 měsíců. 

Roznášecí vrstvy

Na pružný lamelový rošt matrace je položena roznášecí vrstva, zajišťující rovnoměrné rozložení váhy těla. Zákazník si může vybrat roznášecí vrstvu matrace z tzv. studené PUR pěny, Talalay latexu, NAWAPURU, TERMOPURU, CELLPURU nebo luxusní latexové pěny EMBRACE.

Studená PUR pěna se vyznačuje vysokou pevností a pružností. Je to vysoce prodyšný materiál, který má na vrchní straně drobné výstupky – nopky. Ty ještě více provzdušňují povrch matrace a omezují tak výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. V neposlední řadě působí nopky jemným masážním efektem.

Výška matrace s PUR pěnou je 20 cm.

TERMOPUR - visko-elastická ( tzv. líná, termo) pěna, obsahující visko-elastickou přísadu, která zaručuje velmi příjemnou měkkost povrchu matrace. Pěna TERMOPUR se dokáže velmi citlivě přizpůsobit teplotě a tvaru těla. Visko-elastická pěna TERMOPUR je po celé ploše vybavena změkčujícími nopky, zaručujícími dokonalé změkčení a provzdušnění. Pěna TERMOPUR je vždy dodávána v kombinaci s 2cm silnou pěnou DURÉN KOMFORT. Jedná se o nejměkčí roznášecí vrstvu.

Roznášecí vrstvu TERMOPUR doporučujeme zvláště citlivým jedincům, vyžadujícím příjemnou měkkost povrchu matrace.Výška matrace v tomto provedení je 22 cm.

EMBRACE - první na světě „líná“ vysoce komfortní latexová pěna s visko-elastickým efektem (citlivá přizpůsobivost teplotě a tvaru) s otevřenou strukturou latexových buněk. Zajišťuje jedinečnou termoregulaci a prodyšnost. Tělo dokonale podepře, nevytváří žádný protitlak a umožňuje tak snadné otáčení. Latexová pěna EMBRACE je vždy dodávána v kombinaci s 2cm silnou pěnou DURÉN KOMFORT.

Výška matrace v tomto provedení je 22 cm.

TALALAY LATEX je vyroben speciální metodou ze směsi přírodního a syntetického kaučuku. Charakteristickou vlastností tohoto materiálu je jeho vysoká bodová elasticita a uchování pružnosti a nosnosti i po mnohaletém používání. Svými otevřenými póry zaručuje výborné provzdušnění a tepelnou pohodu.

Výška matrace s TALALAY latexem je 20 cm.

NAWAPUR - přírodní, ekologická, prodyšná BIO pěna, jejíž hlavní složkou je rostlinný výtažek z byliny skočce obecného, známý jako ricínový olej. Pěna má vynikající mechanické vlastnosti (pevnost, pružnost, elasticitu).

Výška matrace s pěnou NAWAPUR je 22 cm.

CELLPUR - vysoce prodyšná pěna. Tato komfortní pěna v kombinaci s vláknem TENCEL otevírá novou dimenzi v hygieně a komfortu. Vlákno přirozenou cestou přijímá vlhkost, kterou posléze rychleji uvolňuje zpět do okolního prostředí. Ve srovnání s ostatními vlákny vykazuje TENCEL nejvyšší schopnost absorpce vlhkosti. Vzniká tak suché a příjemné prostředí pro spánek, které ocení především alergici a astmatici.

Výška matrace s pěnou CELLPUR je 22 cm.

 

Snímatelné potahy

Matrace jsou opatřeny snímatelným potahem, prošitým antialergickou vrstvou z dutého vlákna. Potah matrace si může zákazník vybrat z několika variant:

* Potah BAVLNA – je vyroben ze 100% bavlny, vhodný pro alergiky a astmatiky, pratelný do 90°C.

* Potah ALOE VERA – obsahuje výtažek rostliny Aloe Vera , která se vyznačuje svými hojivými účinky na kůži (pomáhá hojit a regenerovat). Aroma rostliny zabraňuje vzniku zápachů, odstraňuje nepříznivé mikroorganismy a poskytuje tak ochranu proti bakteriím a plísním. Potah se vyznačuje vysokou absorpcí vlhkosti a je vhodný pro alergiky. Pratelný do 60°C.

* Potah Micro Active – se skládá ze tří vrstev, což zaručuje dobrý odvod vlhkosti a prodlouženou životnost. Přírodní úprava GREENFIRST je vytvořena na bázi esenciálních olejů citrónů, levandule a eukalyptu. Vyznačuje se schopností aktivně ničit plísně a odpuzovat roztoče. Tyto vlastnosti vydrží až 30 vyprání potahu. Pratelný do 60°C.

  Matraci Sára Max lze vyrobit v libovolném rozměru dle požadavku zákazníka, maximálně však do rozměru 120x240 cm. Při větších rozměrech se již jedná o dvoumatraci. 

Kompletní, přehledný ceník v záložce "Ke stažení". 

Přečtěte si článek Jak fungují ortopedické lamelové matrace!

Příslušenství

17 další produkty v této kategorii

Ke stažení