lamelové rošty Počet produktů: 35

lamelové rošty
Správná kombinace lamelového roštu a matrace je velmi důležitá. Lůžko by mělo mít v posteli kvalitní matraci a lamelový rošt. Při optimální kombinaci docílíme podepření páteře v přirozené poloze na lůžku po celou dobu odpočinku. Lamelový rošt je vedle matrace druhou nejdůležitější součástí lůžka. Kromě správně podepřené páteře je pro zdravý a k...
Správná kombinace lamelového roštu a matrace je velmi důležitá. Lůžko by mělo mít v posteli kvalitní matraci a lamelový rošt. Při optimální kombinaci docílíme podepření páteře v přirozené poloze na lůžku po celou dobu odpočinku. Lamelový rošt je vedle matrace druhou nejdůležitější součástí lůžka. Kromě správně podepřené páteře je pro zdravý a kvalitní odpočinek důležité provzdušnění lůžka. Použití roštu zároveň prodlužuje životnost matrací. Z těchto důvodů je lamelový rošt mnohem vhodnější než pevná a neprodyšná podložka. Rošty do postele nabízíme - pevné lamelové rošty, lamelové rošty s ručním polohováním, rošty s motorovým polohováním, lamelové rošty pro úložné prostory, rošty se zvýšenou nosností a speciální lamelové rošty. Lamelové rošty se vyrábějí o 3-5 cm kratší a o 0,5-1 cm užší než je vnitřní rozměr postele.
Zobrazit

Podkategorie

 • pevné rošty
  Pevné lamelové rošty do postele používáme pokud nevyžadujeme polohování. Lamelové rošty do postele dělíme podle počtu lamel, šíře lamel a jejich uchycení. Lamely roštů jsou různě uchyceny v umělohmotných nebo pryžových pouzdrech. Kvalita pouzdra lamelového roštu je velmi důležitá pro životnost a nosnost lamelového roštu. Nosnost je hledisko pro posouzení kvality lamelového roštu a jeho životnosti. Speciální, velice kvaliní rošty do postele jsou tzv. talířové rošty s bodovým pružením. Tyto se dokonale přizpůsobují tvaru těla.
 • rošty s ručním...
  Polohovací rošty Vám nabízí možnost polohování hlavy a nohou. Lamelové polohovací rošty do postele, mají samostatné ruční polohování. Snadno si tak můžete vylepšit a zvýšit komfort své postele. Rošty mají většinou 5 nastavitelných poloh a polohují se pomocí látkového úchytu. Nabízíme také polohovací lamelové rošty do postele, které umožňují přístup do úložného prostoru. Tyto rošty jsou vybaveny písty pro snadnější vyklopení roštu. Lamelové rošty do postele se dělí podle počtu lamel, šíře lamel a jejich uchycení v pouzdrech. Kvalitní pouzdra jsou velmi důležitá. Mají vliv na životnost a nosnost lamelového roštu. Speciální, velmi kvalitní polohovací rošty jsou talířové rošty s bodovou pružností.
 • rošty s motorovým...
  Motorové rošty doporučujeme! Jak lamelové rošty s elektrickým polohováním, tak laťové motorové rošty do postele. Tyto rošty si nachází mezi zákazníky stále větší oblibu pro pohodlné a jednoduché polohování - relax na lůžku. Můžou hodně pomoci i při zdravotních obtížích. V naší nabídce naleznete to nejlepší na trhu. Motorové rošty mají základní rozdělení na jednomotorové, motor umístěn uprostřed a dvoumotorové rošty, které mají dva samostatné motory. Jeden v oblasti hlavy a druhý v oblasti nohou. Dále se rošty dělí podle uchycení lamel v lamelových pozdrech a podle možností napolohování. Polohování je buď drátové nebo bezdrátové s plynulým samostatným polohováním hlavy a nohou. U některých roštů je při výpadku elektrického proudu funkce vrácení do původní polohy a automatického odpojení od elektrické sítě, pokud zrovna není motorový rošt v provozu. Další výhodou některých typů motorových roštů je široký rozsah polohování, až do polohy vsedě. S motorovými rošty máme velice dobré a bohaté zkušenosti, jak vlastní, tak i spokojených zákazníků. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.
 • rošty se zvýšenou...
  Nějaké kilo navíc? Nevadí, máme pro Vás připraveny lamelové rošty s vyšší nosností. Můžete si vybrat jak lamelové rošty bez polohování, tak i lamelové rošty s ručním polohováním. V kombinaci s kvalitní matrací získáte pohodlné lůžko.
 • rošty pro úložné prostory
  Potřebujete se dostat do úložného prostoru postele? Použijte lamelové rošty k tomu uzpůsobené. Takový lamelový rošt může být i s motorovým nebo ručním polohováním. Tyto rošty jsou vybaveny písty pro snadnější vyklopení roštu.
 • speciální lamelové rošty
  Potřebujete lamelový rošt s výškovým nastavením nebo položit lamelový rošt s motorovým polohováním na pevnou desku? I pro tato Vaše přání máme připraveny lamelové rošty. Vyberte si třeba motorový lamelový rošt s posunem k hlavové části postele - noční stolek vždy na dosah.
na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 35 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 35 položek