matrace z bio pěny RONDA

New product

1-1-matrace-zdarma

Dřevočal

Matrace RONDA je vyrobena ze dvou elastických pěn odlišných tuhostí, tzv. partnerská matrace. K objednané matraci dostanete druhou zdarma.
Akce 1 + 1 ZDARMA

7 750 Kč s DPH

2 - 3 týdny

Více informací

matrace z BIO PĚNY RONDA, AKCE 1 + 1 ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA

Sedmizónová matrace Ronda má jádro složené ze dvou elastických pěn různých tuhostí a je provzdušněna příčnými průduchy. Vlnkovitý prořez jádra matrace Ronda ideálně rozloží váhové zatížení a zajistí dokonalé odvětrání. Oranžovou nosnou vrstvu matrace tvoří oblíbená viscoelastická (líná) bio pěna tvarovaná do nopků, které zlepšují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Bio pěna obsahuje sójový extrakt, který má příznivý vliv na lidský organizmus.

K objednané matraci Ronda dostanete druhou a dopravu ZDARMA!

Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt.

Celková výška matrace je cca 19 cm. Nosnost 120 kg.

Prodloužená záruka na 36 měsíců.

potahy

Úplet

Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).

Lyocell

Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát při 60° C.

AloeVera

Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt zAloeVeraumožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

Medicott

Značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspušného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je pratelný na 60° C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m.

SilverGuard

SilverGuard je jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje vám absolutní čistotu a pohodlí. Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah je pratelný na 60°C. 
Složení potahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.

10 další produkty v této kategorii