matrace ze studené pěny RIGA

New product

1-1-matrace-zdarma

Dřevočal

Matraci RIGA (měkčí) je možné kombinovat v akci 1+1 ZDARMA s matrací RODOS (tužší). Velmi příjemná matrace s línou pěnou. Objednejte jednu a druhou dostanete ZDARMA. 

8 320 Kč s DPH

2 - 3 týdny

Parametry

Výškacca 19 cm
Nosnostdo 120 kg
Tuhost2
Záruka3 roky

Více informací

matrace RIGA 1+1 ZDARMA, klinicky testováno, doprava zdarma

je tvořena dvěma elastickými pěnami MediFoam různých tvrdostí. Nosná vrstva je tvořena z líné pěny (žlutá strana) tvarované do masážních nopů v sedmi zónách. Použitím této pěny se snižuje protitlak na ležící tělo. Příčné průduchy zajišťují provzdušnění matrace. Matrace má změkčení v oblasti ramen a pánve.

Výška matrace cca 19 cm.

Nosnost 125 kg.

Prodloužená záruka na 36 měsíců.

Tuhost 2

Klinicky testovaná matrace. 

Obdobná matrace je RODOS, ale tuhost 3 (tužší). Je možné v rámci akce 1+1 ZDARMA kombinovat s matrací Riga. Uveďte do poznámky. 

potahy

Úplet

Vyšší stupeň kvality v porovnání s froté potahem. Povrch je hladší a silnější. Je prošitý dutým vláknem s vyšší gramáží. Tímto způsobem dosáhneme lepší izolace od jádra matrace. Tento potah je prošitý třízónovým způsobem (střed - hustší prošití).

Lyocell

Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jejím předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát při 60° C.

AloeVera

Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera Barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Postupně se uvolňující extrakt zAloeVeraumožňuje dokonalou relaxaci ve spánku. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standartně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku.

Medicott

Značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspušného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je pratelný na 60° C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m.

SilverGuard

SilverGuard je jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje vám absolutní čistotu a pohodlí. Využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah je pratelný na 60°C. 
Složení potahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER.

10 další produkty v této kategorii